KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13835127
nr 1383 5127
Ib Spang Olsen
(1921-2012), Danmark
Träsnitt, Signerad ej numrerad. Motivet: 25x50 cm, yttermått inklusive ram: 45x66 cm
Ib Spang Olsen dansk illustratör och författare född 1921, död 2012.
Utrop:
500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:42:47
Ib Spang Olsen
Läs mer om Ib Spang Olsen
Ib Spang Olsen
Läs mer om Ib Spang Olsen
nr 1383 5127
Ib Spang Olsen
(1921-2012), Danmark
| Utrop: | 500 kr |
måndag 8 mars 2021 |
Ib Spang Olsen